znaaaak.jpg

- garáž -

trabanti.jpg
Zasílám prdelní pozdrav z výjezdu trabantů na Grossglockner!!!
MC Tloskov
šlechta.JPG
Vážení Šlechticové, drahé polovičky, nohsledi, příznivci - prostě KAMARÁDI - ještě jednou vám DĚKUJEME za všechny svatební dary a vaší účast na sobotní velkoakci. My jsme si to užili a už se těšíme jak to "někomu" brzy oplatíme.
Kačka a Jirka
PS: Jste hrozný prasata, vychlastali jste jen zelený asi 11 litrů.
Zahajovačka_2016_14.png
Tento článek je poděkováním všem účastníkům naší 10. zahajovačky, která se uskutečnila v sobotu 2. 4. za přepěkného počasí. Na náměstí v Kosovce se po obědě sjelo 68 motocyklů všech ráží - od babety až po 1200 ccm. Na trasu 90 km vedoucí přes Počepice, Petrovice, Orlickou přehradu, Smolotely, Velkou, Kamýk, Třebnice, Sedlčany vyjelo 65 z nich. Ne všem klapaly stroje úplně perfektně, a tak na zastávku v Dolních Hbitech dorazilo jezdců o něco méně - 54. Celá jízda pokračovala na myslivecké chatě u píva a pečeného vepře až do ranních hodin. KŠ děkuje všem účastníkům jízdy i večerní párty.
IMG_3657.JPG
Vážení kosohorci,
zasíláme pozdrav až z dalekého Cejlonu, konkrétně z posvátné budhistické hory Sigiria!
MC Tloskov s nohsledy
20160116_004713.jpg
Starý a líný sice už jsme, ale pořád se dokážeme vzedmout ke sportovně-adrenalinovým výkonům.
A abychom to dokázali, vyrazili jsme (tak jako každý rok) vožrat se do brdských lesů. To pořád ještě umíme.
Drsnými byli: Renovátor, Kozel, Pohlava, z nohsledů pak Ježour, Hájčis senior, Milan a Terina....
PC240623 - Kopie.JPG
Už řadu let máme při Štědrodenní jízdě štěstí na sníh. Tentokrát se sjelo pět jezdců a jedna jezdkyně a snad víc jsme toho natlačili než ujeli. Na hlavních silnicích to ještě jakžtakž šlo, ale jen jsem odbočili na vedlejší už byly stroje až po válec ve sněhu. Snad proto jsem stačili navštívit jen Pohlavu, který tvrdil, že nemůže jet kvůli rodinným povinnostem, ale za zády schovával lahváče a zřejmě to nebyl od rána první a Hájčise, který sice asi povinnosti měl, ale to neubírá na tom, že se na nás prostě vysral.
Deset bodů do tabulky docházky tedy získává Burís, Stehla, Milan, Terka, Kozel a Číha. Ostatní jsou líní vepři.
PB280505.JPG
Datum konání letošního Homokládenu nás trochu zaskočilo, a tak nebyla účast z naší strany nikterak hojná. Na mašinách vyrazili jen Pohlava a Hájčis a já trapně dorazil autem. U chlívku v Noskově stál konvoj trabantů, točila se na rožni kejta, popíjela se a zvracela Červovice, hrála se popelníková hlavičkovaná a děly se další dětské kratochvíle. Celkem brzy vše utichlo, jo roků holt přibývá. Foťák sice byl, ale obrázků se moc nepořídilo. Dík pořadatelům, že na nás vzpomněli.
mongol1.jpg
Každý má rád něco jiného. Někdo preferuje slaměné ozdoby, jiný skleněné. AMK zdobil stromek celý týden. Každý večer prý zavěsil další ozdobu... Nezbývá než popřát stejně velkou pohlavní svěžest i v roce 2016!
simpl4.jpg
Transplantační úspěchy pražského Ikemu pokořeny. Oživit pařez, to se fakt ještě nikomu nepovedlo. Ikem se dal slyšet, že se nenechá zahanbit a pokusí se transplantovat hyeně lidské srdce. Více Info na www. hyenistictejsinez hyena.ikem.eu.
wohnout.jpg
Náš zapovězený dobrodruh Milan B. se tentokráte zúčastnil se svým dřevcem Jawa 350 - 634 prestižního rytířského turnaje na hradě Křivoklátě. Hrdě reprezentoval svou rodnou obec, ale hned zezačátku měl smůlu, vybral si těžkého nákladního soupeře značky Tatra. Bojoval čestně, a sedlo svého věrného oře opustil opravdu až na poslední chvíli. Dalo by se říci, že byl bit jak Žito, ale o tom nechce slyšet ani slovo. Svému oři nechal zahrát píseň poražených od kapely Wohnout - Sráč českých bohémů. AMK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one