znaaaak.jpg

- garáž -

image001.jpg
Obrázek hovoří za vše!
Jawa_359.jpg
Pionýr typ 359, ale i několik dalších zajímavých kousků bylo vidět v Týnci 21. 6. 2014. V budově městského úřadu probíhá výstava čítající několik plakátů o historii jawy a ukázka strojů ze současné skomírající produkce značky.
velka_jizda.jpg
Ve středu 3. 6. proběhla v Prčici velká jízda maloobjemových strojů tuzemské výroby. Trasa dlouhá asi 40 km Prčice - Cunkov - Jistebnice - Vletice - Jesenice - Prčice. Zúčastnilo se 27 strojů a všichni dojeli do cíle po vlastní ose. Počasí ok, všechno ok. AMK
Cactus-Toaletis.jpg
Při jarním úklidu se na malém plácku za naším domem objevil nám doposud neznámý přírodní útvar. Neváhali jsme ani okamžik a kontaktovali jsme známého rostlinologa dr. Větvičku. Ten rostlinu neomylně identifikoval jako kaktus rodu toaletis. Pozoruhodné je, že kaktus má celé tělo duté a je schopen pojmout neuvěřitelné množství vody.
Větvička chtěl kaktus přemístit do své botanické zahrady, ale nezdařilo se, jeho kořeny sahaly hluboko pod základy domu. Nezbývá než si položit typickou otázku Přemka Podlahy "Kdo z Vás to má ?"
AMK
hájčis.JPG
O velikonočním pondělí si někteří Šlechtici zahráli starou známou dětskou hru "Na pikolu". Jestlipak poznáte, který hráč se důmyslně schovává za odpadkovým košem?
nesertezokenka.jpg
Ženu si to takhle jedné vlahé noci na fichtlu přes Čerčany, jedu dost rychle 20 vměstě 30 z místa, přímou čarou do náruče antikrista městské policii. Proč tolik kličkujete pane řidiči - vyhýbám se netopýrům prolétavajícím v protisměru - vy ste něco pil - v žádném případě - drogy - ne děkuji neužívám - jste ochoten - nejsem - jste povinen, nasedněte si. Přemýšlím jak ven z této patové situace - chce se mi kadit - jó je to volkswagen caddy stáhni si vokýnko a vys.r se z okýnka. Žádný problém, až na to že jsem vysunul jen část podvozku a napršelo dovnitř. Tím jsem si vysloužil zbytek cesty strávený ve VIP coupé. Story jak vod Foglara - Kozel v kleci. Dobrá rada na závěr - nese.te městskou policii.

AMK
skoncitevkleci.jpg
Béďa.JPG
Jednoho krásného odpoledne byli při procházce mezi obcí Štěrkovice a Koženou Horou náš kamarád Milan B. a jeho osoba blízká napadeni rozzuřenými bulharskými bezdomovci, kteří se ve Štěrkovicích účastnili kurzu rasové snášenlivosti u místní sekty adventistů štědrého dne. Osobě blízké se podařilo uprchnout avšak Milan B. se jim musel postavit tváří v tvář. Tak velké přesile se však dlouho neubránil. Útočníci mu sebrali telefon, doklady a kreditní kartu. Když jim nechtěl prozradit PIN, začali ho nemilosrdně mučit. Použili přitom drastických středověkých metod vylamování končetin z kloubů. Naštěstí náhodní kolemjdoucí zavolali policii a záchranku. Po jejich příjezdu bezdomovci předstírali, že se Milan B. vyboural na motorce a oni mu dávají první pomoc - to jim však nikdo neuvěřil. Zranění byla tak vážná, že musel být povolán vrtulník. Dnes je Milan B. odkázán na invalidní vozík a na podporu jeho těžké finanční situace byl zřízen SOS účet 51-1931700237/0100. Za každou i sebemenší peněžní podporu veleuctivě děkuje.

AMK
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one