znaaaak.jpg

- garáž -

stript copy.JPG
Jak již všichni ví, tak náš sejrák Zeman se stal třicátníkem. Mimo jiné vzácné dary mu byl Šlechtou u firmy MotoStriptShowBřišejov objednán jako překvapení nefalšovaný striptýzek. Bohužel limuzína s exkluzivní striptérkou se zasekla v dopravní zácpě někde mezi Sestrouní a Zberazí, a proto ona hříšná děva dorazila až v době, kdy už byl Zeman společensky znaven a většinu nekřesťansky drahého vystoupení prospal.
Nezbývalo, než mu jeho dárek alespoň nafotit a podle obrázků soudím..."MOŽNÁ BYLO LEPŠÍ, ŽE SPAL!"
stript copy p.JPG
Je až neuvěřitelné, na co dokáží punkáči zahrát! Kytarový mág Pohlava si opravdu nebere servítky.
kytarista.jpg

V jedné bohem zapomenuté garáži, v blíže nespecifikované osadě, poblíž rybníka mezi místními starousedlíky zvaného Močness se nám podařilo nalézt lidskému oku tak dlouho zapovězené monstrum. Zabiják, hrdý nástupce Feratu, který nekompromisně bere  člověčí životy  a zapíjí je chladící kapalinou z radiátoru. Technicky je velmi propracovaný, vnitřek prý funguje něco na principu masožravé květiny a dveře mají kliku pouze zvenčí, takže jakmile jednou někdo nastoupí, už nenalezne cestu zpět. Místo zadního kola lze alternativně použít kotouč z cirkulační pily nebo hrábě, motoráž ZX6R od proslulého německého výrobce doplňující historicky nejúspěšnější řadu fau ajns, fau cvaj, nin ja, a nin najn.

AMK

ZX6R.JPG

BARUM STORY

aneb tenhle příběh je pravda a sním potah z fichtla jestli jsem Vám lhal

Minulý týden sem absolvoval u známého gumaře kurz v přezouvání pneumatik a podle jeho léty prověřených montpák sem si nechal u kováře vyrobit duplikáty. Nezbývalo nic jiného než nabité vědomosti vyzkoušet v praxi. Den B nastal právě dneska.  Jedu si takhle z práce, jako tandem vezu ještě kolegu. V zatáčce skoro smyk a pak už jen známé žvatlání prázdného kola. Kolo jsem cca před týdnem dofukoval, na ventilku byla zánovní kovová čepička s těsněním. Od Jawáče s sebou vozím hustilku, takže sem kolo dofouk a pokračoval v jízdě. Ujel jsem asi 5 km a v Sedlčanech u STK bylo kolo potřeba dofouknout znova. Sundám čepičku, nahustím, nasliním ventilek - OK, nandám čepičku, ujedu 20 metrů a kolo je úplně prázdný. Tak sem se se simplíkem  chytil za řídítko a zbylé 3 km sme šli bok po boku, von mě eště na 1ku táhnul do kopce. Sluníčko nám svítilo na cestu, já v motosmokingu, no co si budem povídat, spotil sem se jako stará svině. Došli sme do dílny,  kolo sem nafoukal kompresorem a šel pro záplatu a montpáky. Po cca 20 minutách kolo stále drží tlak. Divný. Chvíli váhám. Jdu do toho. Jde to jako po másle. Kolo je zutý raz dva.  Nafouknu duši, hledám díru v kádi s vodou - Nic! Přifouknu, zase nic. Ještě víc přifouknu, duše už svojí velikostí připomíná kolo z traktoru ale díra prostě nikde. Tak sem ho zase pěkně nazul, jo de to fakt paličkou, žádný montpáky. Pak už jen přemejšlim jestli sem se zbláznil, nebo jestli to byl prostě zásah osudu, abych někde nebyl včas.

Večer si eště jedu pro benzín. Cestou zpátky uááá eééé bléé. Ucpanej karburátor. Skončil sem zase u STK. Simsona sem proklel a kdyby byl můj asi bych ho svrhnul ze svahu do blízkého kopřiví. Ještě bych chtěl upozornit že tento den jsem nic nepil ani nehulil a story vyprávím tak jak ji zaznamenal můj vrchní konec míchy. AMK

Barum.jpg
Cenné zkušenosti do života... - obrázek

Cenné zkušenosti do života... - obrázek

Cenné zkušenosti do života...

Strejda Germoš ví, co je pro dítě dobré, a že proutek se musí ohýbat dokud je mladý, neboť: "Co se v mládí naučíš, ve staří jako kdybys našel!"

Ložiskulata   Kuličkulata   sypejte   se

Protože z mého fichtlíka neustále vytékal Dunaj převodového oleje, jal jsem se měnit simering. Pod ním čekalo na mé slabomyslné já malé překvapení. Kuličky z ložiska se prokousaly z klece ven a zdevastovaly i gufero. Ložisko se kouslo a protáčela se pouze hřídel.

Vždy když sem dotáh řetězové kolečko vypadával 3tí fofr. Když se matka samovolně povolila, začla se hřídelka protáčet ve středu ložiska a 3ka už jen sem tam škubla. Vůle na ložisku žádná, řetězové kolečko se krásně točilo bez zadrhávání. Jistě nemusím vyzdvihovat že najeto mělo ložisko úplný hovno.  

Tímo si dovoluji připsat 2 bezvýznamné plusové body prodejci náhradních dílů v Sedlčanech taktéž známým pod přezdívkou Loupežník. Když sem u něj vyzvídal proč mi škube 3ka, jako jedinou možnou tipnul ložisko a když Stehla sháněl píst do rikšy, tak podle rozměru pístu hned věděl, že je to ještě origo výbrus a píst sehnal. Ve Voticích a Benešově prodejci tvrdili, že píst těchto rozměrů neexistuje. Kokoti.

AMK

loziskulata.jpg

JAWA  250  HEATING

 

Ano, je to tak. Týnecká fabrika začala znovu nabírat ztracený dech a v minulých dnech uvolnila pro tuzemský  trh inovovanou verzi jawy 250/592 s označením "heating"!!! Z průzkumů veřejného mínění si totiž zjistila, že stále více motoristů zápasí v zimním období s nepřízní chladného počasí a vyvinula pro naše nejoddanější hi-end vyhřívané sedadlo a rukojeti. Za slunečného počasí je toto napájeno ze solárního panelu palubního počítače.

 A další vychytávka - všiměte si kruhovitého otvoru ve vyhřívání sedadla, který byl vyvinut ve spolupráci s popáleninovými centry Polské lidově demokratické republiky - to aby nedošlo k destrukci řitního svěrače! Do budoucna se prý počítá i s násuvným nástavcem výstižně zvaným Hot dog. Co dodat, bravo chlapci, bravo bravisimo.

AMK

jawa_heating.jpg

 DALŠÍ POCTIVÝ PŘEKUPNÍK VYSOCE KVALITNÍHO ZBOŽÍ ODHALEN

Tak tentokrát sem nastačil valit voko na super kvalitní lamelu na pionýra od nejmenovaného dovoluji si říci šmejda z Votic. Stání druhé kauza prodám cokoliv kvalita mě nezajímá. Při koupi sem se tázal kolik pak vona ta lamela asi vydrží, prodejce mě ubezpečil, že známej na ní má najeto 6 tisíc. Už tehdy sem si v duchu říkal, ty vole jeden to já najedu za rok, ale nebylo na výběr tak sem koupil.

Z neznámých důvodů mi člověk, který mi motor opravoval dal jednu lamelu starou a druhou novou. Tu první novou stopil ve vlastní prospěch (tak dneska mu jí fakt přeju). Pionýru cca po 3 tisících při našlapování začala prokluzovat spojka. Sundal sem víko, rozebral spojku a zůstal sem čumět jak péro z gauče. Originál lamela, která už před výměnou najezdila tisíce netknutá a ta z druhovýroby silně vytahané zuby a střed vyježděný jak půlky homosexuála. Viz obrazová příloha. A to ty dvě lamely jezdily spolu, takže ta pěkná podržela tu shitovou. Kdybych dal obě nový odešly by 100pro mnohem dřív. Spojka klouže protože se zuby nejen vytáhnou, ale zároveň se vymačkají do strany a lamely se o sebe opírají. Takže jestli někdo schání kvalitní lamely do pincka tak bude muset doma mámě nařezat korkové prostírání a překorkovat si starý dobrý originál lamely. Poznají se celkem lehce mají broušený povrch. Bude to sice blbá práce, ale pak ten pocit vítězství nad hmotou, ten určitě bude stát zato.

 

Korku zdar, AMK

lamela-good.jpg
lamela-shit.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one