znaaaak.jpg

Šlechta na Lipně

lipno.JPG
V pátek se sjela Šlechta přesně mezi čtvrtou a půlpátou na Billaparkingu v Sedl a po upřesnění trasy se rozjela směr Lipno. Ve složení Zeman na stopětachrchle, Lenka na dvěapůli, Stehla se Šárkou na třindě, na stejné kubatuře i já s Katkou a Hájčis.Na strojích zahraniční výroby oba Burísové a Honza Š..
Po 164 km jsme bez větších poruch, ale již řádně promrzlí dorazili do kempu v Lipně nad Vltavou.Následovala vydatná večeře v tamní krčmě po níž někteří nepostavili ani stany. V sobotu jsme pěšky zdolali kopec se stezkou v korunách stromů včetně oné stezky. Nadlábli se v trávě a vykoupali v Lipně.
Pozdě odpo jsme zahájili přesun do jiného kempu mezi Frymburkem a Planou. Zde jsme opět zanechali několik tisíc v lokále. Jídlo i pití výborné. Škoda, že panu majiteli, který se pasoval do role číšníka tolik táhly nohy. A to jsme se ještě před tímto zjištěním obviňovali mezi sebou.
V neděli ještě stihl Zeman poladit předstih a pak jsme již vyrazili směr střední Čechy. Párkrát jsme zabloudili, naposledy si nacpali pupky a trochu roztrháni jsme postupně dorazili do svých garáží.
Dík všem, co jeli a lituji ty, co doma dřepěli na prdeli!
16.10.2013 14:04:36
kosohorskaslechta
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one