znaaaak.jpg
Jawa tour - obrázek

Jawa tour - obrázek

Jawa tour

Šlechtičnami připravený a velice povedený motoznalostní závod prověřil jak stav našich vraků, tak i mozků. Více zde...

Start v 14.30 z klubovny po vypití panáka Birela.

Růžová (Číha, Jára), žlutá (Markrabě, Hans) a fialová (Michal, Hájčis) dvojice vyráží podle obálky za ohlučujícího řevu a omamujícího smradu do křečovického sekáče. Každá dvojice trochu jinou cestou, ale v Křečkách se sjíždíme stejně. Místní prodavačka nám dává druhou obálku podle níž nakupujeme každý jednu kravinu na sebe a něco pro naše ledviňačky. Vše se musí vejít do 50 Kč. Zároveň se musíme navzájem vyportrétovat a vyplnit test z Kultury. Ten je obzvlášť vypečený, jelikož po nás vyžaduje mimo jiné data narození a svátků šlechtičen.

Další obálku vyzvedáváme na benzině v Sedl. Vypisujeme test z techniky a skrze zatnuté zuby chrlíme hroznou pomstu šlechtičnám za urážky, které jsme byli nuceni přečíst v této třetí obálce. Musíme k Lubíkovi. Po telefonu zjišťujeme, že ten pablb je až v Benešově.

Upadlá rybina z mojí třindy jako by předpovídala další průběh tour v naší skupině.

Všichni mažeme do Bene. My po hlavní, zbytek zadem. Po opravě rybiny dojíždím Jardu, ale už nemusím chvátat. Jardova panelka umřela. Zřejmě převodovka, protože se netočí ani zadní kolo, ale to musí určit až patolog po bližším ohledání. My na to nemáme čas. Mrtvolku odváží Zdenda na vozejku a Jarda už si v duchu připravuje, jak se z toho vykecá, jelikož mašina byla tchána.

Ostatní doháníme v Bene na námku. Luboš dřepí s mladou v hospě a k obálce nám přidává i svačinu v podobě pití a lipánka. Řešíme test ze zdravovědy a pak skládáme básničku obsahující slova: sjetá guma, bowden, Jawa, oheň v krbu praská, a jména přítelkyň.

Všechna tři díla:

Při souloži říkal Tůma, nejhorší je sjetá guma. Nezní  to však příliš vesele, když vám čouhá bowden z prdele. Osvětimský oheň v krbu praská, to je ta pravá lesbická láska. Lucka na Pavle, Pavla na Jawě, růže v prdeli, hlava na hlavě.

Bowden a růže: Kačka s Jájou na Jawě, zadečky si povozí - sjetá guma nehrozí! Dvouválec si krásně mlaská, jak když oheň v krbu praská

Je sraz vozů Jawa. Sešli jsme se tam, kde oheň v krbu hoří. Ze tmy se plíží sjetá Hanka, za ní se Jožka noří. V ruce třímá bowden celý, ve vzduchu je cítit guma spálená. Hanka šeptá to bylo skvělý, Jožce praská růže celá červená.

Míříme do Křepenic. Ve schránce u Křížků další obálka. Musíme zjistit kolik ovcí má místní sedlák Ovečkin. Přesné číslo ale asi neví nikdo. Každý z rodiny hlásí něco jiného.

Poslední depeši má hostinský. Ta nás posílá na klobásu a nocování na chatu na Obozi. Zde trávíme noc mírně ovíněni a opiveni.

Tímto děkuji za všechny Šlechtice našim šlechtičnám - Lůce, Kačce, Jáje, Hance, Pavle Jožce. Ženský díkes.

02.03.2018 22:04:24
kosohorskaslechta
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one