znaaaak.jpg
Zemanova přijímací vylejvka - obrázek

Zemanova přijímací vylejvka - obrázek

Zemanova přijímací vylejvka a sraz Křižáků v Janovicích

Zemanovi už zbývala k přijetí jen vylejvka, a tak mu nezbývalo, než si nás pozvat k sobě do doupěte a náležitě nás pohostit. V pátek jsme se sjeli u něj v Sedl a k prvním pivákům se podával nakládaný hermelín. K další vlně moku už to chtělo něco ostřejšího, a tak se z roštu sundaly vopravdu vostrý pečený žebra. Pohlava brečel bolestí, že takhle pálivý jídlo nepapá a že za spálený kosti Zemana nepřijme. Zeman nás chtěl přežrat, aby jsem mu toho, co možná nejmíň vypili, tak na stole přistály chlebíčky, brambůrky a nakonec i bábovka. Nicméně i na panáky došlo. Přijímání proběhlo v pořádku a nehodí se ho popisovat. Zeman byl přijat a Šlechta má o nynějška 8 členů.

Protože, jsme toho neměli dost, vyrazili jsme v sobotu na sraz do Janovic a zde jsme strávili příjemný den. Hájčis se za 200 Kč krásně v Janovicích vyspal.

Jak to celé viděl Anální markrabě si můžete přečíst níže kliknutím na "zobrazit celé"....

Pasování Zemana 

V pátek v 19.00 svolal Zeman členy šlechty na slavnostní hostinu při příležitosti jeho vstupu do klubu slabomyslných. Sešli jsme se v sestavě Pohlava Hans, Renovátor, Kozel, Burís, Hajčis, Germán, Michal a nakonec se dostavil i sám Zeman. Dlouho dopředu nás lákal na modřenín velikej jak kolo vod kejvačky a nakonec nás vodflák žebrama ala černé uhlí na lávovém grilu z popelnice. Tak sme to teda jedli a dělali sme jak nám to náramně chutná a druhej den jsme měli všichni sračku a pálila nás prdel. Když došlo na samotný pasování nechtěl Zeman pokleknout, tak ho musel Pohlava srazit k zemi kosohorským právem, a byla mu odepřena vísostní práva indulony a sejmutí pístních kroužků při anální penetraci.

 

Sraz Vrchotovy Janovice 

V sobotu, když sme se probrali z análního koma vyrazili sme na sraz votickejch krušáků do Vrchotek. Sestava: Pohlava - Norton, Renovátror - 350 side, Germán - kejva, Kozel - Wehrmacht, Hajčis - 634 , Pohlavová  - 639? a Zeman - 592,   Někteří z nás jeli na vyjížďku, ale krušáci nestačili na naše nabroušený kejvačky, tak jim ujeli a vrátili se zpátky, protože neznali cestu.  Zúčastnili sme se i soutěží, z nichž nejlepší asi byla střelba z paintballové pušky na vagínu prchající v lese - Pohlava dokonce i něco vyhrál, no co se pohlavních záležitostí týče je fakt dobrej.  Večer klasika - moc si toho nepamatujeme, Hajčisovi někdo roztrhal spodní prádlo, Pohlava nespal pod stanem ale pod pantoflem a Ozzy nám nedal kousnout netopýra.

© AMK

18.05.2010 18:03:51
kosohorskaslechta
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one