znaaaak.jpg

- moto deníky -

Krčma v Pysku - obrázek

Krčma v Pysku - obrázek

Krčma v Pysku

Tradiční zakončovací jízda byla jako vždy ve znamení mastnejch hub a přežranejch nafouklejch pupků. Na závěr sezony jsme spořádali několik kilo masa ve starý dobrý krčmě a večerní afterparty se konala v dílně v Kamenici. Kdo nejel do Pysku přijel alespoň večer.

Jawáč 2010 - obrázek

Jawáč 2010 - obrázek

Jawáč 2010

Letošní jawáč se opět a zase nesl v duchu partie šachu o sklence vína. Účast byla opravdu rekordní o počtu asi 20 lidí (členů, spřízněných a ostatního póvlu), takže to nebudu ani rozepisovat. Jak to proběhlo? No jak vždycky. Vcelku bez problémů jsme dojeli na místo (teda jak kdo), tam jsme si zahráli ty šachy a jeli domů. Stehla ani Germán nevotekli, Burís nedělal kraviny na fichtlovi, nikomu jsme nenarvali fichtla do stanu, Hájčis šel brzo spát a Jarouš nejezdil v kopřivách. Takže hovno sranda a příště už tam nejedem....howgh

Masochistický výlet do Všelibic - obrázek

Masochistický výlet do Všelibic - obrázek

Masochistický výlet do Všelibic

Protože nejsme žádný béčka, vzali jsme fichtly a jeli na mezinárodní sraz 50tek do Všelibic. Složení Pohlava - modrej, Kozel - červenej. Motory šlapaly jako o život i když ten modrej občas skulel pod váhou svého jezdce a jeho servisního vybavení. Cesta tam koštovala jářku asi 150 km, trvala nám 6 a 1/4 hodiny a fichtl sblajznul 4 litry benzínu. Prosezeniny na našich prdelích sme si chladili cestou v loužích a občas sme vili bolestí víc než šakali. Po drobných problémech s filtry, svíčkami a předstihy sme šťastně dorazili tam a dokonce i zpátky. Srazík fakt dobrej, bylo nám líto pionýrů utopenejch v místním rozbouřeném vodním toku. Večer Krucipusk, ráno průjem.

© AMK

Zemanova přijímací vylejvka - obrázek

Zemanova přijímací vylejvka - obrázek

Zemanova přijímací vylejvka a sraz Křižáků v Janovicích

Zemanovi už zbývala k přijetí jen vylejvka, a tak mu nezbývalo, než si nás pozvat k sobě do doupěte a náležitě nás pohostit. V pátek jsme se sjeli u něj v Sedl a k prvním pivákům se podával nakládaný hermelín. K další vlně moku už to chtělo něco ostřejšího, a tak se z roštu sundaly vopravdu vostrý pečený žebra. Pohlava brečel bolestí, že takhle pálivý jídlo nepapá a že za spálený kosti Zemana nepřijme. Zeman nás chtěl přežrat, aby jsem mu toho, co možná nejmíň vypili, tak na stole přistály chlebíčky, brambůrky a nakonec i bábovka. Nicméně i na panáky došlo. Přijímání proběhlo v pořádku a nehodí se ho popisovat. Zeman byl přijat a Šlechta má o nynějška 8 členů.

Protože, jsme toho neměli dost, vyrazili jsme v sobotu na sraz do Janovic a zde jsme strávili příjemný den. Hájčis se za 200 Kč krásně v Janovicích vyspal.

Jak to celé viděl Anální markrabě si můžete přečíst níže kliknutím na "zobrazit celé"....

Sraz starejch plechů v Moravči

Letošní sezónu jsme až trapně aktivní a honíme kilometry kde se dá. V sobotu vosmýho května jsme oslavovali osvobození jízdou do Moravče u Vožice na jakýsi sraz jednostopejch, dvoustopejch a třístopejch vehiklů. Pořádatelem je místní SDH. Docela vyšlo počasí a na louku u hasičárny se sjelo přes 90 strojů. Kdo chtěl mohl se registrovat - dostat klobásu, pivko nebo limo a DVD z akce - to vše za 150,-. Motorky vyrazily v jednu na krátkou vyjížďku, na které zůstalo mnoho nepojízdných strojů. Tuto trať jsem jel sám, jelikož mě Pohlava, Zeman, Kozel a Lůca opustili kvůli prachsprostýmu žvanci a neochotě cálovat kilopade za registraci. Dohnal jsem je až v Prčici, kde funěli u hospody s narvanejma pupkama. Protože se nám nechtělo ještě do garáží, zajeli jsme do Nahorub na sraz Zetorů a pak do klubovny na kafe.

3. zahajovací jízda KŠ - obrázek

3. zahajovací jízda KŠ - obrázek

4. zahajovací jízda KŠ

Na čtvrtou šlechtickou zahajovačku jsme nebyli schopni zajistit pořádné počasí. Klubová kasa je prázdná a ten nahoře je hrozně na prachy. I přes chladno a občasné deštivo dohrkalo na kosohorské náměstí na 42 kusů motocyklů všech ráží a značek. Nejdále to měli asi kluci panelácký z Mirovic. V 13.20 vyrazily stovky koní směr Sedlčany - Neveklov - Semovice - Bystřice. V Bystřici pauzička a káva na zahřátí. Taky s napětím čekáme jestli nás dojede Germán, kterýmu začala jeho plechovka haprovat. Nakonec dojel přesně, když odjíždíme na Jankov - Votice - Prčice. Přidává se k nám i starej známej Kuba z Neve na pérasovi. Celkem vydařenou jízdu zakončujeme čajem na Zámecký. Dík všem, co jste s námi vyjeli a přeju spoustu bezproblémovejch kiláků v nové sezóně.

2. schůze KŠ - 19.2.2010 - obrázek

2. schůze KŠ - 19.2.2010 - obrázek

2. schůze KŠ - 19.2.2010

2. schůze Šlechty proběhla v pátek 19.2.2010 u Hájčise v Jesenici. Odsouhlasilo se mnoho závažných bodů v plánování. Skoukli jsme i hokej proti Latviánům. Ožrali se všichni až na Pohlavu. Zúčastnilo se všech 7 členů plus 2 spříznění jezdci. Níže je uveden zápis ze schůze.

Elefantentraffen 2010 - obrázek

Elefantentraffen 2010 - obrázek

Elefantentreffen 2010

Tak jsme letos zase dojeli a přežili....i když.....hned u Mirovic mi odešla fajfka a vzala s sebou i svíčku. Kuba měl náhradní a tak se jelo dál. Po 20 km odešla i druhá. Opět výměna a cesta dál. Už od Mirovic mám boty durch (kvalitní lesnický od renovátora ) - nevzal jsem si náhradní. Ve Strakonicích se potkáváme s Martinem. Kupředu na Strážný. Přes Šumavu místy děs - předjíždíme i kamiony. V samotném kempu ještě horší. Sněhu jak nasráno. Lopaty do rukou a hurá do práce. Pak trochu pijeme. Přes noc nasněžilo dalších 20 cm. Znovu ty lopaty. Ráno nasazujeme řetězy a lana. Sajdy nám naštěstí kus do kopce vytáh skopčák se čtyřkolkou - jinak smrt . Cesta zpět vcelku dobrá - svíce měníme tak často, že už ani nevim čí tam kdo má. 2vály občas stávkujou. Za Strakama se Martin odděluje a za chvíli začíná zlobit Kubova 250. Po neuspěšné opravě je nucen potupně na vozejk. Dojíždím za tmy sám - nic moc cesta, ale jsem doma. Příště zase......účastníci: já - 350/639, Kuba - kejvajda 250 + side, Martin - kejvajda (?) 350 + side

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Štědrodenní vyjížďka 2009
Na Štědrý den jsme jako už tradičně vyjeli do okolí na malorážkách. Sešlo se nás 8, což je za ty 4 ročníky takový průměr. Počasí nám nepřálo, protože nemrzlo a nebyl sníh. Ovšem i díky tomu se zúčastnili např. Renovátor s Michalem, zapřísáhlí odpůrci jízdy na moto v teplotách pod 18 oC. Chvíli po 13.00 jsme obtěžkáni zimní motovýbavou (sláma v botách, noviny pod kabáty atd.) vyrazili směr Neveklov. Na kopci za Hoděticemi se odpoutal Zeman na své 555, protože cítil, že jeho 138 kg je na fichtlíka moc. V Neveklově jsme se na návsi setkali v hospodě s Kubou z Motoneve. Po občerstvení jsme vyrazili směrem na Sedlčany přes Křečovice. Za Osečany jsme chtěli odbočit na Křepenice, když se to náhle stalo....3 stroje zničehonic nepojízdné. Následovala nutná výměna svící, čistění trysek, kontrola odtrhů. Do Křepenic jsme se už nedostali. Postupně jsme vše uvedli v chod a zdárně dojeli k domovům. Spanilé jízdy se zúčastnili: Renovátor (fichtl 20), Michal (wehrmacht), Kozel (fichtl 21?), Burís (fichtl 21?), Stehla (na Kozlově kriplovi), Pohlava (fichtl 20), Zeman (fichtl 555), Čobi (simpl).
Nový Šlechtic v našich řadách - obrázek

Nový Šlechtic v našich řadách - obrázek

Nový Šlechtic v našich řadách

V pátek 11.12. se doposavaď spřízněný jezdec Germán vyhoupl do šlechtického stavu. Do řad Kosohorské šlechty byl pasován na statku v Janově (dříve majetek Německé rodiny, nyní zabráno KŠ). Pasovacího šlechtického práva se chopil připitý Pohlava a za účasti stejně střízlivých členů Buríse, Markraběte, Michala, Hájčise a Číhy byl po projití Uličky smrti vyvržen ze společnosti slušných lidí. S přáním mnoha ujetých kilometrů bylo vše stvrzeno lokem medoviny. Pasovací večírek bez žen pokračoval dlouhým bojem proti dehydrataci a ledvinovým kamenům. Též se dostalo na řadu sledování dokumentů o přírodě a hlavně byl schválen šlechtický znak. Tak se stalo.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one